• In English
  • Прем'єр-міністр: З 1 вересня даємо старт пілотним проектам нової української школи, на облаштування початкових класів виділяємо 1 млрд грн
    опубліковано 27 серпня 2017 року о 09:43

    Уряд України в рамках проведення освітньої реформи розпочинає реалізацію перших пілотних проектів програми «Нова українська школа», а також дає старт модернізації початкової освіти і виділяє на ці цілі 1 млрд грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

    «Ми виділимо 1 млрд грн на модернізацію навчального процесу в початковій школі», - сказав Глава Уряду.

    Він нагадав, що йдеться передусім про матеріально-технічне оснащення класів, які мають стати додатковим інструментом для вчителів та взірцем нових підходів в освіті маленьких українців.    

    Окрім того, Володимир Гройсман підтвердив, що в проект бюджету на 2018 рік Уряд закладає 25-відсоткове підвищення зарплат вчителів.

    «Ми маємо забезпечити подальше підвищення зарплати українським вчителям. Тому в бюджеті на наступний рік буде чергове підвищення – в рамках 25%», - сказав Прем’єр-міністр

    Він звернув увагу, що заплановане збільшення зарплат стане наступним кроком уряду з підвищення престижу праці українського вчителя. Першим кроком було 50-відсоткове збільшення зарплат, впроваджене з січня поточного року.   

    Володимир Гройсман підкреслив, що Уряд послідовно виконує поставлені завдання, і розраховує, що приклад  такої політики буде розповсюджуватися й на місцях. Не дивлячись не те, що  система освітице відповідальність центральної влади, органи самоврядування мають бути також залучені до всіх процесів. І зокрема це стосується облаштування й ремонту шкіл та дошкільних закладів. Глава Уряду підкреслив, що до 1 вересня на місцевому рівні мають бути вирішені всі питання щодо підготовки шкіл до навчального року та до опалювального сезону.

    «Соціальна сфера повинна бути готова до 1вересня. Особлива увагапідготовці житлового фонду, дошкільних установ,шкіл, лікарень», - зазначив Володимир Гройсман і додав, що кошти на проведення всіх робіт на місцях є, і використовувати їх треба максимально ефективно.