• In English
 • Прем'єр-міністр: Завдяки реформам ми підвищимо якість життя громадян, а Україна займе достойне місце на мапі Європи та світу
  опубліковано 27 квітня 2017 року о 15:34

  Уряд України розглядає покращання якості життя громадян та посилення позицій держави на міжнародному рівні ключовою метою всіх запроваджених реформ. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із главами іноземних дипломатичних місій.

  "Головний виклик сьогодні для нас - забезпечити підвищення якості життя українських громадян. Україна - це прекрасна країна, яка має зайняти своє місце на мапі Європи і світу. Я глибоко переконаний у тому, що ми цього досягнемо, - наголосив Прем’єр-міністр. - Ми не будемо Урядом чергових популістів. Ми реалісти, які реально дивляться на проблеми і готові їх вирішувати. Ми готові сьогодні відновлювати нашу інституційну силу для того, щоб ефективно вирішувати проблеми, які накопичилися десятиріччями".

  Володимир Гройсман зауважив, що останні три роки Україна стикається з неймовірними викликами та разом з міжнародними партнерами проводить необхідні перетворенні - вкрай актуальні й затребувані.

  Глава Уряду нагадав, що за результатами 2016 року Кабінету Міністрів вдалося посилити економічне зростання, продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом та сформувати спільну програму дій для забезпечення необхідних Україні трансформацій. Одними з  найбільш успішних, за словами Прем’єр-міністра, стали реформа з децентралізації влади,  реформа енергетичного сектору, оптимізація податкового законодавства, запуск перетворень в сфері державної служби, створення інфраструктури в сфері боротьби з корупцією, запуск судової реформи. Цього року Уряд зосереджується над проведенням пенсійної, земельної реформи, реформи освіти, охорони здоров'я та масштабної приватизації неефективних та нестратегічних державних підприємств.  

  "П'ять ключових реформ, які мають змінити країну. Ці реформи і є можливістю для сталого економічного розвитку", - підкреслив Володимир Гройсман.

  Він додав, що наразі Уряд запроваджує середньострокове планування, яке покаже, якою буде країна через 5-10 років. З цією метою було сформовано й ухвалено Середньостроковий план пріоритетних дій до 2020 року, направлений на стимулювання економічного зростання, належного державного урядування, розвитку людського потенціалу, верховенства права та антикорупційної політики, безпеки і оборони.

  При цьому Глава Уряду підкреслив, що Кабінет Міністрів налаштований на об'єднання зусиль із усіма гілками влади, політичними й громадськими колами задля здійснення необхідних змін.