• In English
 • Володимир Гройсман: Професійно-технічна освіта і реальний сектор в Україні мають працювати разом
  опубліковано 30 березня 2017 року о 12:32

  Професійно-технічна освіта і реальний сектор в Україні мають працювати разом. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із підприємцями Житомирщини у рамках його робочої поїздки до області.

  Обговорюючи можливості розширення співпраці підприємств з закладами професійно-технічної освіти, Глава Уряду виступив з повною підтримкою такої ідеї.

  "Якщо ми будемо вчити дітей окремо, а реальний сектор буде окремо, вони ніколи не зустрінуться. Я не хочу, коли молода людина отримує освіту в ПТУ, а потім приходить на виробництво, дивиться на обладнання, каже: "Що це?", і ви починаєте його перевчати. Нам треба, щоб освіта і реальний сектор зустрілися, щоб вони працювали разом. Я це підтримую  повністю", - підкреслив він.

  Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд передбачив реалізацію проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями: "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування", "Швачка. Кравець. Закрійник", зазначив він.

  "Освіта, особливо [підготовка] висококваліфікованих виробничих кадрів, для нас є величезним викликом. Але сама влада нічого не зробить - потрібне абсолютне партнерство між реальним сектором виробництва у підготовці кадрів. Це теж наш пріоритет", - наголосив Володимир Гройсман.

  У Житомирській області Прем’єр-міністр відвідав підприємство з виробництва товарів народного господарства Eurogold Industries Ltd, де поспілкувався із бізнесменами про інвестиційні проекти нових підприємств з іноземними інвестиціями.

  Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів хід створення Індустріального парку Житомир-Схід та плани щодо його розширення. Володимир Гройсман високо оцінив вжиті заходи та закликав вже зараз брати курс на розширення індустріального парку та його можливостей.