• In English
 • Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці створення СБУ: Спільно ми виграємо війну за успішну Україну. Безпека - у ваших руках
  опубліковано 24 березня 2017 року о 15:51

  Правоохоронна система України, всі, хто служить державі і знаходиться "в полі", долаючи правопорушення та тіньові явища в економіці, заслуговують на всебічну підтримку Уряду, оскільки тільки об’єднавши зусилля можна виграти війну і побудувати успішну країну. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці створення Служби безпеки України.

  Вітаючи співробітників СБУ із професійним святом, Володимир Гройсман підкреслив виключну роль Служби у побудові сильної, успішної України.

  "Ми збережемо і виграємо війну за успішну Україну, яка йде багато віків. Іншого варіанту у нас немає. Ваша роль є надзвичайно важливою для нашої країни. Безпека – у ваших руках. Ті, хто служить своїй країні, є справжніми патріотами і героями", – підкреслив Прем'єр-міністр.

  За його словами, сьогодні в Україні треба багато чого змінити та врешті-решт побудувати сильну, міцну державу. І цим, підкреслив Прем’єр-міністр, сьогодні займається Уряд.

  "А тим, хто плутає свою державну роль з приватною – теж завдання "дати по руках", тому що сьогодні наші хлопці потребують якісної зброї, технологій, якісних заробітних плат, а це все сьогодні є в економіці нашої країни. Тому дуже важливо, щоб правоохоронна система використовувалася не для того, щоби підтримувати процеси тіньової економіки, а навпаки, боротися з цим. Всі блага маємо повернути кожному, хто цього потребує, у першу чергу, українському народу", – підкреслив Прем'єр-міністр.

  Володимир Гройсман подякував службовцям СБУ за професіоналізм та віддану службу та запевнив у всебічній підтримці Урядом правоохоронної системи країни.

  "Бажаю ствердження і поваги як усередині країни, так і за її межами. Україна має бути сильною процвітаючою і справедливою країною. Це теж залежить від вас, – зауважив Глава Уряду. – СБУ, бойові підрозділи і ті, хто сьогодні "в полі", можуть розраховувати на всебічну підтримку Уряду України і мене особисто як Прем'єр-міністра".

  Глава Уряду також оглянув зразки озброєння та обмундирування Служби безпеки України, військову техніку та вручив нагороди та іменні подарунки співробітникам за особисті заслуги.