• In English
 • Унаслідок вибухів на території військового складу у Харківській області важко поранено жінку, - Володимир Гройсман
  опубліковано 23 березня 2017 року о 16:47

  Унаслідок вибухів на території військового складу Міністерства оборони у місті Балаклія Харківської області важко поранено жінку. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами за результатами засідання оперативного штабу щодо надзвичайної ситуації.

  "На превеликий жаль, маємо зараз інформацію про одну жінку, яка поранена, і важко. Зараз все робиться для того, щоб надати кваліфіковану медичну допомогу", - повідомив він.

  Прем’єр-міністр зазначив, що зона ймовірного ураження становить 10 км, у межах якої проживає 36 тис. осіб.

  За його словами, очікується зменшення інтенсивності горіння і вибухів, але територія залишається небезпечною для повернення мешканців.

  Місцева влада, ДСНС, Міністерство оборони та інші відповідальні служби забезпечили скоординовану роботу. На місці постійно знаходиться Голова обласної державної адміністрації Юлія Світлична, зазначив Глава Уряду.

  Розгорнуті пункти для евакуації людей та їх короткотермінового перебування.

  Також поставлено завдання зарезервувати в готелях інших міст не менше 3 тис. місць для короткотермінового перебування людей.

  "Ми очікуємо, що ситуація все ж таки буде затихати. Це буде означати, що відповідні служби проведуть розмінування території для того, щоб люди змогли повертатися, але поки що ще дуже рано повертатися. Люди мають залишатися поза межею 10 км, щоб не було жодних загроз їхньому життю, - наголосив Прем’єр-міністр. - Найголовніша проблема - щоб не постраждали люди".