• In English
 • Глава Уряду вимагає пришвидшити підготовку до початку ремонтів та реконструкції доріг в Україні
  опубліковано 22 березня 2017 року о 11:52

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає пришвидшити підготовку до початку ремонту та реконструкції доріг в Україні. Про це він заявив, відкриваючи засідання Уряду у середу.

  "Зараз потрібно швидше працювати над тим, щоб перейти до ямкового ремонту, середнього ремонту і капітального ремонту і реконструкції", - підкреслив Прем’єр-міністр.

  Глава Уряду зазначив, що декілька тижнів тому давав доручення Міністрові інфраструктури України Володимиру Омеляну провести підготовчу роботу, щоб якнайшвидше розпочати роботи з наведення порядку на дорогах.

  Минулого року Уряд розпочав капітальний ремонт, реконструкцію доріг, на що було витрачено 10 млрд грн, нагадав він. У багатьох областях, де були проведені якісно відповідні роботи, зміни були відчутні, але в цілому стан доріг у країні є незадовільний, наголосив Прем’єр-міністр. Після зими, за його словами, зона руйнування українських доріг розширилася.

  У 2017 році фінансування дорожніх робіт буде збільшено утричі - протягом року Уряд зможе виділити близько 30 млрд грн, сказав Прем’єр-міністр.

  У цьому контексті Володимир Гройсман наголосив на необхідності забезпечення високої організації роботи щодо наведення порядку на дорогах, а також ефективного використання виділених коштів.

  "Я вважаю, що потрібно так побудувати процедури тендерів, відкритості, контролю якості, що є дуже важливим, щоби все було абсолютно відкрито і доступно. Якщо хтось десь щось вкраде, щоб про це було абсолютно відомо. Найголовніше - не дати можливість неефективно використовувати ресурси. Ми так важко заробляємо гроші в бюджет, щоб дати комусь можливість неефективно використовувати - це надзвичайно серйозна проблема для нас усіх", - наголосив Глава Уряду.