• In English
 • Прем'єр-міністр наполягає, щоб Верховна Рада розглянула питання спецконфіскації у перші дні роботи у новому році
  опубліковано 23 грудня 2016 року о 11:46

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає Верховну Раду України розглянути у перші дні роботи у січні питання спецконфіскації, що дозволить повернути до Бюджету 1,5 млрд доларів, здобутих злочинним шляхом колишніми високопосадовцями. Про це він заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

  "Вважаю і наполягаю на тому, щоб ми до цього питання повернулися у перші дні роботи Парламенту у січні. Маємо зібратися – я готовий взяти у цьому безпосередню участь – обговорити кожну статтю цього закону і прийняти важливе рішення, яке дозволить ці кошти повернути", – наголосив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд нещодавно затвердив черговий проект закону щодо спецконфіскації, що дозволить повернути до Бюджету 1,5 млрд доларів, здобутих злочинним шляхом колишніми високопосадовцями. Кабінет Міністрів подав його до Верховної Ради, однак з технічних причин він не був розглянутий.

  Глава Уряду зауважив, що деякі політичні сили стверджують, що законопроект про спецконфіскацію "поганий і корупційний".

  "А може навпаки: він не є корупційним, він є правильний, він відновлює справедливість, але комусь кортить заблокувати цей процес? Ми будемо по прізвищам про це говорити. Не треба робити дурнів з українського суспільства і з усіх нас", – підкреслив Прем'єр-міністр.

  Він закликав політиків не спекулювати на цьому питанні. "Скільки можна говорити про закони не читаючи?" – зауважив він.

  "Дуже важливо, щоб ми повернулися, проголосували і повернули на місце ці кошти – туди, де вони були вкрадені, – підкреслив Володимир Гройсман. – Ми маємо з вами прийняти усе необхідне законодавство, щоб ці кошти, які були вкрадені в українців, були повернуті до Державного бюджету. Це не дискусія, ми не можемо це обговорювати далі, нам потрібно визначити шлях".