• In English
 • Глава Уряду: Ми не маємо бути країною з сировинним типом економіки - додану вартість треба створювати в Україні
  опубліковано 20 грудня 2016 року о 22:21

  Створення в Україні експортно-кредитного агентства забезпечить умови для підтримки вітчизняного експорту та побудови конкурентної економіки. Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман напередодні ухвалення Верховною Радою України Проекту Закону № 2142а "Про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту" на пленарному засіданні у вівторок.

  "Ми маємо підхід, який дозволить нам побудувати достатньо серйозно конкурентну економіку. Ми не маємо бути лісопилкою, ми не маємо бути країною, яка має сировинний тип економіки. Додану вартість треба створювати в Україні. Тут [у Законі] є ряд таких інструментів, які дозволять нам створити якісні умови, у тому числі мова йде про експортно-кредитну агенцію", - зазначив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр висловив підтримку Уряду законопроекту щодо створення експортно-кредитного агентства.

  Він нагадав, що нещодавно було створено інструменти для створення сприятливого бізнес-клімату в Україні та відродження української промисловості - Офіс залучення та підтримки інвестицій та Національний комітет з промислового розвитку.

  "Ми хочемо створювати додану вартість в Україні. Нам потрібно завойовувати нові ринки нашою якісною українською продукцією. Такий інструмент, як ЕКА (експортно-кредитне агентство), дасть можливість нам забезпечити підтримку експорту", - наголосив Володимир Гройсман.