• In English
 • Володимир Гройсман у Чернівцях взяв участь в урочистому відкритті підприємства ТОВ "Аутомотів Електрік України"
  опубліковано 13 грудня 2016 року о 16:06

  У рамках робочої поїздки до Чернівецької області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь в урочистому відкритті ТОВ «Аутомотів Електрік України».

  Глава Уряду запустив конвеєр підприємства та поспілкувався з його співробітниками.

  "Нормальна робота, нормальна заробітна плата, відродження української промисловості дасть нам можливість забезпечити економічний прорив, - підкреслив Володимир Гройсман. - Через виробництво, промисловість, національний продукт ми виробимо наші підходи до зростання національної економіки".

  Відкриття нових підприємств в Україні забезпечує створення сотень і тисяч нових робочих місць, вироблення національного конкурентного продукту та розвиток економіки. Це дає можливості для підвищення якості життя людей, зазначив Глава Уряду.

  "З боку Уряду ми завжди будемо підтримувати такі ініціативи, щоб економіка розвивалася, - підкреслив Прем’єр-міністр. - У нас є два ключових завдання: розвивати національну економіку і все те, що буде напрацьовано, реінвестувати у якість життя".

  За його словами, для економіки дуже важливий процес інвестування, і він має усіляко вітатися державою.

  У цьому контексті він нагадав, що в Уряді було створено Офіс залучення та підтримки інвестицій, покликаного аналізувати проблеми бізнесу в областях країни.

  "Моє завдання - щоб не було проблем у бізнесу ні з податківцями, ні з митниками, ні з численними контролерами. Щоб усі розуміли, що… мають тільки допомагати підприємству ставати більш успішним. Треба змінити філософію тих, хто контролював [бізнес], тому що їх завжди за багато років націлювали на те, щоб вони постійно пресингували бізнес", - наголосив Володимир Гройсман.