• In English
 • Володимир Гройсман привітав військовослужбовців із Днем Збройних Сил України
  опубліковано 06 грудня 2016 року о 09:00

  Шановні колеги!

  Вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

  Історія нашого війська бачила різні часи – піднесення, звитягу і занепад, але усім цим часам була властива одна спільна риса – мужність, патріотизм і відданість обов’язку українського воїна.

  Ще понад три роки назад злочинною владою робилося все, щоб Збройні Сили України були знесилені та деморалізовані: гальмувалися реформи та модернізація військової техніки, знецінювалося саме поняття українського військового, влада не дбала про його соціальний захист і належний суспільний статус. Разом ми перегорнули цю ганебну сторінку і тепер уся країна, насамперед наші діти, з гідністю і вдячністю дивляться на людей у військовій формі – наших захисників, упевнених у собі, відданих служінню рідній країні та народові, завжди готових стати на захист кожного з нас.

  Всупереч складним зовнішнім викликам – російській економічній війні та терористичній агресії на сході нашої країни, крок за кроком, невпинно та послідовно відроджуються Збройні Сили України. Українські солдати за рівнем підготовки та бойовим досвідом здатні конкурувати з елітними підрозділами багатьох розвинутих країн, і це не просто слова похвали, а високі оцінки, які часто лунають з уст міжнародних експертів.

  Підрозділи Збройних Сил України доводять свою високу ефективність і професіоналізм, демонструють стійкість і військову звитягу у протистоянні російсько-терористичним загарбникам, що вторглися на східні терени нашої країни. Наш обов’язок гідно вшановувати українських солдатів, які віддали життя за Батьківщину і гідне майбутнє молодших поколінь. Переконаний, що Збройні Сили України на сьогодні формують нову і яскраву сторінку історії нашої країни, демонструючи гідний приклад служіння для всіх українців.

  Бажаю нашим військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, а головне – мирного неба для наших дітей!

  Слава Збройним Силам України!

  Слава Україні!

   

   

  Прем’єр-міністр України                                        Володимир ГРОЙСМАН