• In English
 • Прем'єр-міністр: Уряд підготує ще один "пакет руйнації" регуляторних норм, що заважають бізнесу
  опубліковано 23 листопада 2016 року о 13:26

  Уряд підготує "пакет руйнації" регуляторних норм щодо бізнесу, що містяться у підзаконних актах міністерств. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

  "Давайте рішенням Уряду доручення: місяць - і працюємо, робимо ще один "пакет руйнації" цих усіх регуляцій", - заявив Прем'єр-міністр, підтримуючи пропозицію Міністра юстиції України Павла Петренка щодо скасування рішень і наказів міністерств, що встановлюють бар'єри для бізнесу.

  "Запропонував, щоби ми зробили це за участі: Мін'юсту, Секретаріату Кабінету Міністрів, регуляторної служби [Державна регуляторна служба України] і міністерств.  Тобто ми створимо з трьох структур невелику групу, щоби вичистити ці речі і скасувати", - зазначив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр зауважив, що в Україні багато зарегульованості. За його словами, нормативно-правові акти містять норми не тільки радянські, а й ухвалені упродовж 1990-2000 рр., "якими користуються ті, хто створює проблеми для ведення бізнесу".

  Коментуючи сьогоднішнє рішення Уряду про одночасне скасування більше 360 регуляцій і обмежень, Прем'єр-міністр зазначив, що якби Уряд почав з кожним погоджувати норму, то таке скасування регуляцій ніколи б не відбулося.

  Він навів приклад ухвалення Урядом рішення про дерегуляцію на ринку ліків та встановлення справедливих цін. "Це жахливо. Це детектив. При тому, що тисне Прем'єр, в Уряду є політична воля приймати рішення, якийсь директор департаменту, заступник директора департаменту починає з нами "водити хороводи"", - зазначив Володимир Гройсман.