• In English
 • Голова Уряду: Я хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес
  опубліковано 23 листопада 2016 року о 12:16

  Уряд рішуче налаштований знімати усі бар'єри та перепони, що заважають розвитку бізнесу в Україні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

  "Ми готові знімати усі бар'єри, усі перепони для того, щоб бізнес швидше розвивався", - підкреслив Голова Уряду.

  Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд бореться за збільшення економічного зростання. Це можливо забезпечити "тільки тоді, коли буде серйозна дерегуляція, інвестиція в реальний сектор економіки, і для цього  потрібно створювати такі умови".

  Уряд запровадив тісний діалог з бізнесом, регулярні зустрічі для того, щоб "зрозуміти, в яких умовах живе підприємництво", зазначив Прем'єр-міністр.

  Він зауважив, що запрошує на такі зустрічі із бізнесом представників силових, контролюючих органів, профільних міністерств.

  "Я хочу, щоб представники влади і контролюючих структур бачили очі підприємців. Я хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес. Це дуже важливе питання. Треба зрозуміти, хто заради кого працює і у кого, які функції", - наголосив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр зауважив, що мав десятирічний досвід підприємництва та знає, як непросто складаються відносини між бізнесом і державою.

  "Треба створювати умови, за яких ніхто не буде штучно перешкоджати бізнесу розвиватися", - підкреслив він.

  За словами Голови Уряду, у різних нормативно-правових актах України записано багато "безглуздих речей". У питанні відміни таких обмежень треба діяти рішуче, швидко і, головне, не вводити нових регуляцій, переконаний Прем'єр-міністр.

  "Ні в кого не повинно бути сумнівів, що у нашого Уряду є така рішучість", - зазначив Володимир Гройсман.