• In English
 • Розпочався візит Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до Японії
  опубліковано 24 жовтня 2016 року о 15:15

  Сьогодні, 24 жовтня, розпочався візит Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до Японії. Під час перебування заплановані зустрічі з керівництвом Національної комісії з громадської безпеки Японії, Міністерства закордонних справ Японії та Головного поліцейського управління Токіо.

  Протягом чотирьох днів Міністр проведе зустрічі з головою Національної комісії з громадської безпеки Японії Джюн Мацумото, Віце-міністром закордонних справ Японії Нобуо Кіші та Віце-президентом Японського Агентства міжнародного співробітництва Кейнічі Томійоші.

  Також Арсен Аваков планує оглянути низку поліцейських станцій та Центр дорожнього контролю Поліцейського управління Токіо. Окрім цього, у рамках візиту відбудуться зустрічі з представниками міжнародних неурядових організацій та бізнес-структур.

  Нагадаємо, що раніше Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомляв, що високо цінує підтримку японської сторони у впровадженні реформ в правоохоронній сфері. За роки співпраці у рамках Кіотського протоколу Японія надала для української поліції 1568 автомобілів  «Toyota Prius», Нацполіція також отримає 650 автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric). Крім того, Японія вже передала 9,5 тисячі комплектів зимового однострою для поліцейських.

  Посол Японії в Україні Шігекі Сумі заявляв, що одним з ключових напрямів співпраці України і Японії щодо реформування поліції є кібербезпека, і що Токіо допоможе Україні розвивати кіберполіцію.