• In English
  • Олександр Сич: Український Уряд підтримує спільну ініціативу ЮНЕЙДС і ЮНІСЕФ із боротьби з епідемією СНІДу
    опубліковано 29 вересня 2014 року о 15:11

    26 вересня 2014 року Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич взяв участь у зустрічі високого рівня «Викорінення епідемії СНІДу серед підлітків» у рамках 69-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН. У рамках заходу було обговорено питання боротьби з епідемією СНІДу серед молодого покоління (підлітків 10-19 років) і нову спільну ініціативу ЮНЕЙДС та ЮНІСЕФ для реалізації цього завдання – All In.

    У зустрічі взяли участь представники понад двадцяти держав світу, ключові партнери ініціативи All In, а також її ініціатори – Виконавчий директор ЮНІСЕФ та ЮНЕЙДС Ентоні Лейк та Мішель Сідібе. Учасники заходу відзначили важливість заходів із запобігання поширення СНІДу серед підлітків, а також зауважили, що умовою попередження поширення ВІЛ/СНІДу є належний рівень систем охорони здоров’я, освіти та програми соціального захисту населення кожної окремої держави.

    Віце-прем’єр-міністр України наголосив на повній підтримці руху All In з боку України та запевнив у готовності нашої держави до плідної співпраці задля створення світу без СНІДу та надання, у першу чергу, належної допомоги молодому поколінню, інфікованому ВІЛ.

    «Молоді люди є двигуном змін, у чому Українська держава переконалася під час Революції Гідності. Ось чому працювати з молоддю – означає працювати задля кращого майбутнього», - наголосив Олександр Сич.

    Урядовець зазначив, що керівництво держави приділяє особливу увагу маргіналізованим категоріям суспільства та робить усе можливе, аби забезпечити їх доступом до служб підтримки із запобігання ВІЛ-інфекції та боротьби з наслідками захворювання.

    Віце-прем’єр-міністр наголосив на особливій важливості співпраці між громадянським суспільством та Урядом України у боротьбі зі СНІДом.

    Метою руху All In є створення конкретного плану щодо викорінення епідемії СНІДу серед підлітків, що інфіковані або постраждали від інфекції. Нова глобальна ініціатива включатиме підтримку 25 держав, а фокус-групою стануть підлітки віком від 10 до 19 років.