• In English
 • 24 березня: Ситуація в енергетиці станом на 12:00
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 березня 2022 року о 13:08

  Головне:

  "Нафтогаз" уклав договір з першою ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" на поставки газу у рамках ПСО по 7,08 тис. грн/тис. куб. м

   За добу 23 березня газовикам вдалося відновити доставку газу до 2200 домогосподарств в Миколаївській, Сумській, Дніпропетровській, Харківській, Закарпатській областях

   Найбільші нафтопереробні заводи Японії Eneos та Idemitsu припинять купувати російську нафту після виконання поточних контрактів  • ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" уклало договір на постачання газу з ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" у межах механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) відповідно до постанови Уряду № 298 від 16 березня. Триває підготовка документів з АТ "Херсонська ТЕЦ", ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА", КП "Київтеплоенерго", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5", що також визначені Міненерго для отримання газу від "Нафтогаз Трейдингу" у режимі ПСО".
  • Споживання газу "Нафтогаз Трейдинг" за добу скоротилося ще на 6% – до 74 млн куб. м, через потепління.
  • АТ “Донецькоблгаз” виконали ремонт шафового газорегуляторного пункту (ШГРП) по тимчасовій схемі. Відновили розподіл природного газу 15 споживачам. Окрім цього, колеги встигають виконувати регламентні роботи з обслуговування систем газопостачання.
  • За добу 23 березня газовикам вдалося відновити доставку газу до 2 200 домогосподарств в Миколаївській, Сумській, Дніпропетровській, Харківській, Закарпатській областях.
  • Минулої доби працівники АТ "Сумигаз" відновили розподіл газу до 600 осель в п'яти населених пунктах Охтирського району. Артилерійським снарядом було пошкоджено підземний сталевий газопровід. Для того щоб повернути газ до осель мирних жителів газовики перекрили засувку і замінили частину підземного сталевого газопроводу.
  • З початку війни російські окупанти позбавили газу більше 289 000 домогосподарств по всій Україні.


  Міжнародний вимір та санкції

  • Найбільші нафтопереробні заводи Японії Eneos та Idemitsu припинять купувати російську нафту після виконання поточних контрактів.

  За даними Міністерства енергетики, Укренерго

  24 березня: Ситуація в енергетиці станом на 12:00