• In English
 • Інформація про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у січні-червні 2023 року

            звіт_І_півріччя портал.docx      Впродовж січня – червня 2023 року до Кабінету Міністрів України надійшло 8 742 індивідуальних та колективних звернення від 29 450 громадян з усіх регіонів України.

      Найбільше звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів м. Києва, Полтавської та Харківської областей, найменше – з Автономної Республіки Крим, Луганської та Чернівецької областей.

       Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж січня – червня 2023 року, були:

  • забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 23,9 відсотка звернень;

  • соціальної політики, соціального захисту населення– 17,8 відсотка;

  • комунального господарства – 12,9 відсотка;

  • діяльності центральних органів виконавчої влади – 9,7 відсотка;

  • діяльності місцевих органів виконавчої влади – 7,1 відсотка.

    З травня 2023 року розпочав роботу у тестовому режимі оновлений сайт «Електронні петиції» Урядового порталу, на який впродовж звітного періоду надійшло 406 петицій.

    Електронні петиції «Не забороняти Українську Православну Церкву», «Про звільнення Олександра Владиславовича Ткаченка з поста Міністра культури та інформаційної політики України» та «АТ «Укрзалізниця» зробити окремий вагон для жінок та чоловіків у потягах» набрали необхідну кількість підписів громадян на їх підтримку, відповіді оприлюднено на Урядовому порталі.

    За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади впродовж січня – червня 2023 року надійшло 248 023 звернення від 430 620 громадян.


  Управління з питань роботи із зверненнями громадян

  Секретаріату Кабінету Міністрів України