• In English
 • Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у січні – вересні 2019 року

       

       Впродовж січня – вересня 2019 року до Кабінету Міністрів України надійшло 14 127 індивідуальних та колективних звернення від 86 340 громадян з усіх регіонів України та з-за кордону. З них 914 – звернення, подані на особистому прийомі в приймальні Кабінету Міністрів України.

              Найбільше звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів  м. Києва, Харківської та Київської областей, найменше – з Автономної Республіки Крим, з-за кордону, з Тернопільської та Волинської областей.

              Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України, були:

  соціального захисту  – 29, 5 відсотка усіх звернень;

  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян  – 17,4 відсотка;

  комунального господарства  – 12,5 відсотка;

  діяльності центральних органів виконавчої влади – 8,7 відсотка;

  фінансової, податкової, митної політики  – 5,9 відсотка.        

               Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р.               № 924 «Про організацію особистого прийому у Кабінеті Міністрів України» проводилась робота щодо організації особистого прийому членами Кабінету Міністрів України відповідно до затвердженого графіка.

               Так, упродовж звітного періоду у приймальні Кабінету Міністрів  подано 914 письмових та усних звернень від 9 441 громадян.

               За вказаний період членами Кабінету Міністрів України, або за їх дорученнями уповноваженими ними посадовими особами проведено 28 прийомів громадян, під час яких звернулося 113 осіб.

              За січень – вересень 2019 року на Урядовий портал надійшло 8 935 електронних звернень.

              Продовжує свою роботу сервіс «Електронні петиції» Урядового порталу, на який за січень – вересень п.р. надійшло 585 петицій, з них 446 опубліковано, 139 відхилено з наданням авторам відповідних роз’яснень.

              За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади разом за січень – червень 2019 року надійшло 524 469 звернень від 1 042,8 тис громадян.

   

  Управління з питань роботи із зверненнями громадян

  Секретаріату Кабінету Міністрів України