• In English
 • Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у січні – березні 2020 року

            Впродовж січня – березня 2020 року до Кабінету Міністрів України надійшло  6 954 індивідуальних та колективних звернення від 65 494 громадян з усіх регіонів України та з-за кордону. З них 270 – звернення, подані на особистому прийомі в приймальні Кабінету Міністрів України.

            Найбільше звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів        Дніпропетровської області, м. Києва та Харківської області, найменше – з-за кордону, з Херсонської, Кіровоградської та Луганської областей.

            Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж року, були:

  • діяльності центральних органів виконавчої влади  – 37,7 відсотка усіх звернень;
  • забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян  – 14,1 відсотка;
  • соціального захисту – 11,4 відсотка;
  • комунального господарства  – 6,9 відсотка;
  • транспорту і зв’язку – 5,9 відсотка.

                    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р.   № 924 «Про організацію особистого прийому у Кабінеті Міністрів України» проводилась робота щодо організації особистого прийому Першим віце-прем’єр-міністром України, віце-прем’єр-міністрами України, міністрами, які не очолюють міністерства відповідно до затвердженого графіка та працівниками Управління з питань роботи із зверненнями громадян.

  Основними питаннями, з якими зверталися громадяни у приймальні Кабінету Міністрів України та під час особистих прийомів, були:

  •          діяльності центральних органів виконавчої влади (22,2 відсотка);

  •          забезпечення законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян (19,6 відсотків);

  •          потреби у соціальному захисті (13,3 відсотка);

  •          комунального господарства (8,6 відсотка);

  •          діяльності місцевих органів виконавчої влади (7,7 відсотка).

          Слід зазначити, що з 14 березня 2020 р. з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян у приймальні Кабінету Міністрів України припинено.

              За січень – березень 2020 року на Урядовий портал надійшло 3 367 електронних звернень.

              Продовжує свою роботу сервіс «Електронні петиції» Урядового порталу, на який за січень – березень п.р. надійшло 254 петиції, з них 134 опубліковано, 120 відхилено з наданням авторам відповідних роз’яснень.

  За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади разом за січень – березень 2019 року надійшло 189,3 тис звернень від 447,6 тис громадян.

  інтернет-Ікв-2020.docx

  Управління з питань роботи із зверненнями громадян

  Секретаріату Кабінету Міністрів України