• In English
 • Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у 2021 році

      

          Впродовж 2021 року до Кабінету Міністрів України надійшло 36 567 індивідуальних та колективних звернень від 1 569 100 громадян з усіх регіонів України. З них 27 408 письмових звернень, що надійшли поштою, опрацьовано та зареєстровано в Автоматизованій системі «Звернення громадян», 9 159 електронних та усних звернень, поданих за допомогою засобів телефонного зв’язку.

         Найбільше письмових звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів м. Києва, Одеської та Харківської областей, найменше – з Автономної Республіки Крим, з-за кордону, з Чернівецької та Івано-Франківської областей.

      Найбільше питань, що порушувалися громадянами у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж року, стосувалися:

  - діяльності центральних органів виконавчої влади (передусім масові звернення віруючих з різних регіонів України) – 47,2 відсотка звернень;

  - діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України – 11,5 відсотка (пропозиції щодо змін, які необхідно внести до нормативно-правових актів);

  - забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (зокрема, щодо виконання рішень судів, діяльності органів внутрішніх справ) – 10,4 відсотка;

  - соціального захисту (переважно звернення з вимогами надання субсидії, проведення перерахунку пенсії) – 7,7 відсотка;

  - комунального господарства (щодо вартості та якості житлово-комунальних послуг) – 5,3 відсотка.

        Продовжує свою роботу сервіс «Електронні петиції» Урядового порталу, на який надійшло 297 електронних петицій.

         З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої Covid-19 та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян у приймальні Кабінету Міністрів України припинено.

        За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади впродовж 2021 року надійшло 696 857 звернень від 3 813,4 тис громадян.


  Управління з питань роботи із зверненнями громадян

  Секретаріату Кабінету Міністрів України