• In English
 • Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України протягом січня – червня 2020 року

  Протягом січня – червня 2020 року до Кабінету Міністрів України надійшло  11 894 індивідуальних та колективних звернень від 160 854 громадян з усіх регіонів України та з-за кордону.

  Найбільше звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів        м. Києва, Дніпропетровської та Харківської областей, найменше – з Автономної Республіки Крим, з-за кордону, з Херсонської та Луганської областей.

  Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж року, стосувалися:

  • діяльності центральних органів виконавчої влади – 36,7 відсотка усіх звернень;
  • забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян  – 14 відсотків;
  • соціального захисту  – 10,9 відсотка;
  • комунального господарства – 5,8 відсотка;
  • праці і заробітної плати – 4,1 відсотка.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р.               № 924 «Про організацію особистого прийому у Кабінеті Міністрів України» проводилась робота щодо організації особистого прийому Першим віце-прем’єр-міністром України, віце-прем’єр-міністрами України, міністрами, які не очолюють міністерства відповідно до затвердженого графіка та працівниками Управління з питань роботи із зверненнями громадян.

  Так, упродовж звітного періоду у приймальні Кабінету Міністрів від 6 411 громадян подано 271 письмових та усних звернень.

  З 14 березня 2020 р. з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян у приймальні Кабінету Міністрів України припинено.

  Протягом січня – червня 2020 р. на Урядовий портал надійшло 7 188 електронних звернень.

  Продовжує свою роботу сервіс «Електронні петиції» Урядового порталу, на який за січень – червень п.р. надійшло 391 петиції, з них 252 опубліковано, 139 відхилено з наданням авторам відповідних роз’яснень.

  За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади разом протягом січня – червня 2020 р. надійшло 313 517 звернень від 732,8 тис громадян.

  2020-ІІквартал-інтернет.doc

  Управління з питань роботи із зверненнями громадян

  Секретаріату Кабінету Міністрів України