• In English
  • 6 квітня Міністр освіти і науки України Сергій Квіт візьме участь у 42-му засіданні Ради керуючих Українського науково-технологічного центру
    опубліковано 03 квітня 2016

    03
    квітня

    14:30

    неділя
    Додати в календар 2016-04-03 14:30:08 2025-03-17 09:51:08 Europe/Kiev 6 квітня Міністр освіти і науки України Сергій Квіт візьме участь у 42-му засіданні Ради керуючих Українського науково-технологічного центру Event organizer. event@organizer.email

    6 квітня 2016 року у Великому залі Національної академії наук України  відбудеться 42-е засідання Ради керуючих Українського науково-технологічного центру (УНТЦ), присвячене 20-й річниці роботи організації.

    У заході візьмуть участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, вищі посадові особи з Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, а також представники країн Азербайджанської Республіки, Грузії, Республіки Молдова та Республіки Узбекистан.

    Місце проведення: вул. Володимирська, 55; Великий зал Національної академії наук України.

    Початок заходу: о 14:30.

    Акредитація ЗМІ за телефоном:+380-44-490-7150 (контактна особа - Ольга Панченко).

    Довідково

    УНТЦ - міжурядова організація в Україні, яка була створена відповідно до Договору, підписаного 25 жовтня 1993 року чотирма сторонами-засновниками: Канадою, Королівство Швеція, Україною та Сполученими Штатами Америки.

    Згодомдо Договору про створення УНТЦ приєднався Європейський Союз, замінивши Швецію, а також сторонами УНТЦ стали Азербайджанська Республіка, Грузія, Республіка Молдова та Республіка Узбекистан. На сьогоднішній день штаб-квартира УНТЦ знаходиться у Києві та має регіональні офіси у Баку, Кишиневі та Тбілісі, а також у Харкові. 

    УНТЦ був створений з метою стримання поширення знань, пов'язаних зі зброєю масового знищення, шляхом надання допомоги колишнім експертам зі зброї масового знищення в ході їхнього переходу на самозабезпечення, мирну діяльність в галузях міжнародної науки та ділових структур.

    Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИУКРАЇНИ