• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання 15 січня 2020 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 310 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Разумков Д.О.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили низку заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоровя за кошти державного бюджету» (р. № 2539) («за» - 278).

  Також народні депутати розглянули у другому читанні поправки до проекту Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України щодо удосконалення перегляду судових рішень в апеляційному та касаційному порядку» (р. № 2314), внесеного Президентом України та визначеного невідкладним, і за результатами розгляду проекту ухвалили його у другому читанні та в цілому як закон («за» - 237).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 16 січня 2020 року.