• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання 7 лютого 2020 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 286 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Разумков Д.О.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гончаруком О.В. відбулася «година запитань до Уряду».

  Перед народними депутатами виступив Міністр енергетики та захисту довкілля Оржель О.А., який поінформував про стан справ із забезпеченням громадян енергоносіями, тарифну політику, про системні проблеми енергетичної галузі, а також відповів на численні запитання народних депутатів.

  Прем’єр-міністр України Гончарук О.В. у своєму виступі, зокрема, зазначив, що Уряд працює спільно з Верховною Радою і Президентом України єдиною командою. Поінформував про те, що Кабінет Міністрів завершує підготовку звіту про свою роботу і на наступному тижні планує внести його на розгляд Верховної Ради. Наголосив, що Уряд відкритий і готовий до співпраці з народними депутатами, а також відповів на численні запитання народних депутатів.

  Під час пленарного засідання заступник Голови Верховної Ради Кондратюк О.К. оголосила 104 депутатських запитів, з них 23 до Прем’єр-міністра України.

  Далі Верховна Рада продовжила розгляд поправок до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (р. № 2178-10). Усього розглянуто 216 поправок з 4018 внесених. Розгляд інших поправок до законопроекту продовжиться на наступних пленарних засіданнях.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 18 лютого 2020 року.