• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання 16 жовтня 2019 року


   Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 383 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Разумков Д.О.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада завершила розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» (р. № 1008), внесений Президентом України та визначений невідкладним, і за результатами розгляду проекту ухвалила його у другому читанні та в цілому як закон.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 4 питання порядку денного:

  1) прийнято 2 Закони України, зокрема, «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» та до Регламенту Верховної Ради України щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань Верховної Ради України або засідань комітетів Верховної Ради України» (р. № 1035-2);

  2) прийнято 2 Постанови Верховної Ради України, зокрема, «Про призначення Совгирі О.В. на посаду постійного представника Верховної Ради України у Конституційному Суді України» (р. № 2266).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 17 жовтня 2019 року.

  Інформація про розгляд законопроектів