• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання 12 вересня 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 388 народних депутатів) під головуванням Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати прийняли у першому читанні за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави» (р. № 1011), а також ухвалили в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України» (р. № 1030), які внесені Президентом України та визначені невідкладними.

  Народні депутати підтримали («за» - 281) пропозицію головуючого про продовження вечірнього пленарного засідання до завершення розгляду питань порядку денного.

  На вечірньому пленарному засіданні народні депутати прийняли у першому читанні за основу проекти Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав передачі справи на розгляд Великої Палати Верховного Суду та щодо строків повернення адміністративних справ» (р. № 1026) і «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» (р. № 1008), внесені Президентом України та визначені невідкладними.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 17 питань порядку денного:

  1) прийнято 5 Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду» (р. № 1063);

  2) прийнято за основу 11 проектів Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» (щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування) (р. № 1041);

  3) не прийнято проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР та УРСР на території України (р. № 1075).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 13 вересня 2019 року.

  Інформація про розгляд законопроектів