• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 31 травня 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 319 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І., який поінформував народних депутатів про розвиток реформ в економіці України. Зокрема, за його словами, Міністерством економічного розвитку і торгівлі впроваджено п’ять ключових економічних реформ, а саме: підтримка експорту, спрощення бізнес-клімату, реформа державних закупівель, реформа управління державною власністю і розвиток промисловості та оборонно-промислового комплексу.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І., Віце-прем’єр-міністр України Розенко П.В., Міністр культури Нищук Є.М., тимчасово виконуюча обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства Трофімцева О.В., заступник Міністра закордонних справ Боднар В.М., заступник Міністра інфраструктури Довгань В.М., заступник Міністра енергетики і вугільної промисловості Корзун А.В., заступник Міністра фінансів Гелетій Ю.І., заступник Міністра внутрішніх справ Троян В.А.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 205 депутатських запитів, з них 33 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 4 червня 2019 року.