• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 29 травня 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 334 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада заслухала звіт Рахункової палати за 2018 рік. З доповіддю виступив Голова Рахункової палати Пацкан В.В., який зокрема, поінформував народних депутатів про основні результати аудитів Рахункової палати, здійснених у 2018 році, а також відповів на численні запитання народних депутатів. Зі співдоповіддю виступив голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету з питань бюджету Крулько І.І. В обговоренні взяли участь представники депутатських фракцій і груп та народні депутати. За результатами розгляду звіт Рахункової палати взято до відома.

  Також Верховна Рада розглянула проект Постанови Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп» (р. № 9408). За результатами розгляду народні депутати не підтримали зазначений проект постанови («за» - 62).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 30 травня 2019 року.