• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 15 травня 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 343 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада розглянула проект Закону України «Про внесення змін до розділу ІI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» (р. № 9523), внесений Кабінетом Міністрів, і за результатами розгляду не підтримала зазначений законопроект («за» - 187).

  Також парламентарі не підтримали («за» - 86) проект Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Державна природоохоронна політика України: стан, перспективи розвитку та шляхи співпраці з громадянським суспільством» (3 липня 2019 року) (р. № 9485).

  Далі народні депутати розпочали розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань» (р. № 5395-д). Усього розглянуто 33 поправки з поданих 53. Подальший розгляд поправок до законопроекту відбудеться на наступному пленарному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 16 травня 2019 року.