• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 8 лютого 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвався 341 народний депутат) відкрив Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступила перший заступник Міністра юстиції Сукманова О.В., яка поінформувала народних депутатів про результати роботи Міністерства юстиції щодо виконання другого пакету законів «Чужих дітей не буває». За її словами, серед ключових пріоритетів Уряду є підтримка відповідального батьківства і народжуваності в країні. На засіданні Уряду був підтриманий підготовлений Міністерством юстиції проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини», який дасть можливість батькам новонароджених під час державної реєстрації народження дитини отримати повний комплекс необхідних послуг. Розроблений законопроект дає можливість українським громадянам отримати сервіси з реєстрації місця проживання, отримання допомоги при народженні дитини, реєстрації народження дитини в електронній системі охорони здоров’я, реєстрації дитини як платника податків і отримати посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Віце-прем’єр-міністр України Кістіон В.Є., Віце-прем’єр-міністр України Розенко П.В., Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Міністр соціальної політики Рева А.О, Міністр інфраструктури Омелян В.В., перший заступник Міністра юстиції Сукманова О.В., заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Корзун А.В.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 272 депутатських запити, з них 66 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 26 лютого 2019 року.