• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 6 лютого 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 348 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати не підтримали («за» - 152) проект Постанови Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату» (р. № 9129).

  Також Верховною Радою розпочато розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» (р. № 6746). Усього розглянуто 129 поправок з 173 внесених. Завершення розгляду поправок до законопроекту відбудеться на наступному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 7 лютого 2019 року.