• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 27 лютого 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 337 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій.

  Під час пленарного засідання Голова Верховної ради оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Жіноча ініціатива «За сімейні цінності» (голова – народний депутат Білозір О.В.).

  На вимогу депутатських фракцій «Радикальна партія Олега Ляшка» та «ВО «Батьківщина» головуючий оголосив 30-хвилинну перерву, після якої виступила народний депутат Тимошенко Ю.В., яка вимагала ухвалити рішення про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування оприлюднених журналістами фактів розкрадання і корупції під час закупівель у сфері оборони України.

  Далі Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати не підтримали («за» - 111) проект Закону України «Про внесення зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту (р. № 5023), який вніс Кабінет Міністрів.

  Також Верховною Радою розпочато розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про медіацію» (р. № 3665). Усього розглянуто 246 поправок з 396 внесених. Завершення розгляду інших поправок до законопроекту відбудеться на наступному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 28 лютого 2019 року.