• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 листопада 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 324 народних депутатів) під головуванням Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (р. № 2144), який вніс Кабінет Міністрів.

  Далі народні депутати приступили до розгляду у другому читанні проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (р. № 2000). З доповіддю виступила Міністр фінансів Маркарова О.С., яка також відповіла на запитання народних депутатів. В обговоренні законопроекту взяли участь представники депутатських фракцій і груп, окремі народні депутати. За результатами розгляду Верховна Рада ухвалила в цілому Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (р. № 2000). Під час голосування в ложі Уряду перебував Прем’єр-міністр України Гончарук О.В.

  На вечірньому пленарному засіданні народні депутати ухвалили у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про використання земель оборони» щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок (р. № 0855), внесений Кабінетом Міністрів.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 8 питань порядку денного:

  1) прийнято 4 Закони України, зокрема, «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу (р.№ 2249);

  2) прийнято Постанову Верховної Ради України «Про кошторис Верховної Ради України на 2020 рік»;

  3) прийнято за основу 3 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» (р. № 2194).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 15 листопада 2019 року.

  Інформація про розгляд законопроектів