• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання 1 листопада 2019 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 307 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Разумков Д.О.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гончаруком О.В. відбулася «година запитань до Уряду».

  На письмові запитання, які надійшли від депутатських фракцій і груп, відповіла Міністр розвитку громад та територій Бабак А.В. Зокрема, вона відповіла на запитання щодо проведення децентралізації та формування спроможних територіальних громад, регіонального розвитку, формування тарифів на комунальні послуги, проведення опалювального періоду тощо.

  Також на окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гончарук О.В., Міністр розвитку громад та територій Бабак А.В.

  Далі заступник Голови Верховної Ради Кондратюк О.К. оголосила 203 депутатські запити, з них 45 до Прем’єр-міністра України.

  Народні депутати прийняли Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення» (4 грудня 2019 року) (р. № 2252) («за» - 318) і «Про заслуховування звіту Голови Антимонопольного комітету України» (р. № 2306) («за» - 328), а також  прийняли у першому читанні за основу проект Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (р. № 2179), внесений Кабінетом Міністрів та визначений невідкладним («за» - 278).

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 12 листопада 2019 року.