• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 26 квітня 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 336 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступила Міністр освіти і науки Гриневич Л.М., яка поінформувала народних депутатів про завершення навчального року і початок вступної кампанії до вузів 2019 року. За її словами, крім державної підсумкової атестації після одинадцятого класу, яка проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також є випускні іспити з кожного рівня школи, тобто після четвертого і дев’ятого класу. Поінформувала про особливості випускних іспитів, які створені для дев’ятикласників щодо подальшого здобуття освіти у системі професійно-технічних закладів, а також детально поінформувала про іспити, які будуть складати у цьому році одинадцятикласники.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Віце-прем’єр-міністр України Кириленко В.А., Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Климпуш-Цинцадзе І.О., Віце-прем’єр-міністр України Розенко П.В., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С., Міністр фінансів Маркарова О.С., Міністр освіти і науки Гриневич Л.М., заступник Міністра енергетики і вугільної промисловості Корзун А.В., заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Тука Г.Б., заступник Міністра охорони здоров’я                Ковтонюк П.А., державний секретар Міністерства соціальної політики Іванкевич В.В.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 204 депутатських запитів, з них 48 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 14 травня 2019 року.