• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 4 червня 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 340 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання представники депутатських фракцій і груп виступили із заявами, повідомленнями та пропозиціями, після чого народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада продовжила розгляд проектів Законів України «Про сільськогосподарську кооперацію» (р. №№ 6527, 6527-1, 6527-д), і за результатами розгляду прийняла у першому читанні за основу проект Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» (р. № 6527-д).

  Також народні депутати розпочали розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України (р. № 1098). Усього розглянуто 398 поправок з 748 внесених. Подальший розгляду інших поправок до законопроекту відбудеться на наступному  пленарному засіданні.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 11 питань порядку денного:

  1) прийнято за основу 2 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» (р. № 10004).

  2) не включено до порядку денного сесії 9 проектів Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців (р. № 10356), внесений Президентом України та визначений невідкладним.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 5 червня 2019 року.

  Інформація про розгляд законопроектів