• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 15 березня 2019 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 324 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Нефьодов М.Є., який поінформував народних депутатів про діяльність Уряду щодо стимулювання розвитку бізнесу в Україні. Закликав парламентарів ухвалити внесений Кабінетом Міністрів проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» (р. № 8124), який дозволить поліпшити інвестиційний клімат України за напрямами, обраними внаслідок комплексної оцінки відповідності законодавства України кращим світовим практикам, описаним Групою Світового банку у методології рейтингу Doing Business.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр соціальної політики Рева А.О., заступник Міністра інфраструктури Довгань В.М., заступник Міністра внутрішніх справ Гончаров С.М.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 187 депутатських запитів, з них 49 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 19 березня 2019 року.