• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 19 жовтня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 336 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Нефьодов М.Є., який поінформував народних депутатів про стан реалізації Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», що набув чинності з березня 2018 року і про плани стосовно подальшої приватизації державного майна. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, зокрема, зауважив, що процес приватизації комунального майна є повністю прозорим і підконтрольним. За його словами, «кожен може зайти в електронну систему «ProZorro», побачити всю статистику, всі документи, які подавали всі претенденти, побачити ціни, які вони запропонували, подивитися за перебігом аукціонів, написати скаргу он-лайн тощо».

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б.,  Міністр інфраструктури Омелян В.В., виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Супрун У.Н., заступник Міністра оборони Павловський І.В.

  Під час пленарного засідання заступник Голови Верховної Ради Сироїд О.І. оголосила 260 депутатських запитів, з них 61 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 6 листопада 2018 року.