• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 5 вересня 2018 рок


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 329 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили низку заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати прийняли за основу та в цілому Постанову Верховної Ради України «Про проведення Всеукраїнської Естафети Єднання з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки» (р. № 8088) («за» - 233). Водночас не були підтримані проекти Постанов Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Освіта і наука для забезпечення збалансованого розвитку людського капіталу в Україні»          (р. № 8598) («за» - 197) і «Про проведення парламентських слухань на тему: «Державна природоохоронна політика України: стан та перспективи розвитку» (р. № 8624) («за» - 130).

  Під час пленарного засідання Голова Верховної Ради оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За мову» (голова - народний депутат Кривенко В.М.).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 6 вересня 2018 року.