• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 19 вересня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 358 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати ухвалили за основу та в цілому Закон України «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube - CCI 2014TC16M6TN001)» (р. № 0196), який вніс Кабінет Міністрів. Водночас не були підтримані проекти Постанов Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 18 вересня 2018 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України "Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» (р. № № 9090-П, 9090-П1, 9090-П2).

  Разом з тим, Верховна Рада розглянула проект Постанови Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку» (р. № 8571), проте прийняття рішення щодо цього проекту постанови перенесено на наступне пленарне засідання.

  Під час пленарного засідання головуючий оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Переселенцям - право голосу» (голова – народний депутат Каплін С.М.).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 20 вересня 2018 року.