• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 4 квітня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 362 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проект Закону України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (р. № 7537), який вніс Кабінет Міністрів.

  Далі народні депутати заслухали інформацію заступника Генерального прокурора України – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. та директора Національного антикорупційного бюро України Ситника А.С. щодо стану справ у сфері боротьби з корупцією. Також вони відповіли на численні запитання народних депутатів.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 4 питання порядку денного:

  1) прийнято Постанову Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп» (жовтень 2018 року) (р. № 8082);

  2) прийнято за основу 3 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення зміни до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» (щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України) (р. № 4023а).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 5 квітня 2018 року.

  Інформація про розгляд законопроектів