• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 25 травня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 332 народних депутатів) відкрив  Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив Міністр молоді та спорту Жданов І.О., який поінформував народних депутатів про підготовку до проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА в Києві та про заходи, які були вжиті для їх успішного проведення. За його словами, головний стадіон країни – НСК «Олімпійський» - повністю готовий до футбольного матчу – фіналу Ліги чемпіонів між командами «Ліверпуль» і «Реал». Всі необхідні підготовчі роботи були проведені вчасно та в повному обсязі, зокрема, проведено ремонт даху, інформаційно-комунікаційних мереж, інженерних мереж, систем енергозабезпечення, водопостачання, гідроізоляції, системи пожежогасіння, вентиляції та багато чого іншого. Здійснено благоустрій території та приміщень стадіону. Міністр наголосив, що серйозну увагу приділено питанню безпеки на стадіоні. Оновлена система відеоспостереження тепер налічує майже 500 камер, які дають дуже чітку картинку. Камери дозволять відстежувати і фіксувати усі можливі хуліганські дії і осіб, які їх вчинили. Всі матеріали потім будуть відправлятися в поліцію для вжиття відповідних заходів. Крім того, напередодні матчу було проведено випробування всіх мереж стадіону з української сторони та зовнішні стрес-тестування зі сторони УЄФА.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Віце-прем’єр-міністр України  Кістіон В.Є., Віце-прем’єр-міністр України Розенко П.В., Міністр соціальної політики Рева А.О., заступник Міністра інфраструктури Лавренюк Ю.Ф., заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Корзун А.В., заступник Міністра освіти і науки Хобзей П.К., заступник Міністра охорони здоров’я Ковтонюк П.А., державний секретар Міністерства фінансів    Капінус Є.В.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 251 депутатський запит, з них 58 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 5 червня 2018 року.