• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 23 березня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 333 народних депутатів) відкрив  Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

    З доповіддю виступив Міністр молоді та спорту Жданов І.О., який  поінформував народних депутатів про успіхи українських спортсменів на XII Паралімпійських Іграх, які нещодавно завершилися у Південній Кореї. Наголосив, що Національна збірна України повернулася з блискучим успіхом на Паралімпійських іграх та привезла 22 високі нагороди – 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. За його словами, усім спортсменам, які стали переможцями та призерами Ігор були оперативно виплачені преміальні кошти.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр молоді та спорту Жданов І.О., Міністр освіти і науки Гриневич Л.М., Міністр фінансів Данилюк О.О., Міністр енергетики та вугільної промисловості  Насалик І.С., перший заступник Міністра оборони Руснак І.С., заступник Міністра екології та природних ресурсів Полуйко В.Ю.

  Далі заступник Голови Верховної Ради Сироїд О.І. оголосила 219 депутатських запитів, з них 41 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 3 квітня 2018 року.