• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 20 квітня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвався 341 народний депутат) відкрив  Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  Перед народними депутатами виступив Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., який поінформував про діяльність Уряду впродовж останніх двох років. У своєму виступі Глава Уряду наголосив, що діючий Кабінет Міністрів своєю діяльністю зрушив з місця багато питань, які є вкрай чутливими для людей. «Ми почали відновлювати соціальну справедливість зміною пенсійної системи. Ми вперше зробили кроки щодо підвищення вдвічі мінімальної заробітної плати. Ми почали змінювати систему національної освіти. Відкрили можливості для побудови нової системи охорони здоров’я. Ми почали відновлювати країну і робити її капітальний ремонт», - зазначив Гройсман В.Б.

  Глава Уряду наголосив, що Україна пройшла «антикризовий етап» і зараз нам потрібен швидкий економічний ріст, нові робочі місця, сильна Україна, яка зможе відстоювати національні інтереси та відновити територіальну цілісність. Водночас подякував парламентарям за розуміння і бажання підтримати важливі кроки щодо змін у державі.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр освіти і науки Гриневич Л.М., Міністр оборони Полторак С.Т.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 276 депутатських запитів, з них 57 до Прем’єр-міністра України.

  Під час пленарного засідання Геращенко І.В. оголосила про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За дороги» (голова – народний депутат Рудик С.Я.).

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями, інформаціями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 15 травня 2018 року.