• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 18 квітня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 333 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили низку заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  За результатами розгляду народні депутати направили на повторне перше читання проект Закону України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів» (р. № 0180), внесений Президентом України та відхилили проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України (р. № 7418).

  Водночас Верховною Радою розпочато розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» (р. № 6746). Розгляд питання буде завершено на наступному пленарному засіданні.

  Наприкінці пленарного засідання Голова Верховної Ради оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Жінки. Мир. Безпека» (співголови – народні депутати Суслова І.М., Веселова Н.В., Королевська Н.Ю. Масоріна О.С., Заружко В.Л.)

  Наступне пленарне засідання відбудеться 19 квітня 2018 року.