• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 16 травня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 332 народних депутати) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати прийняли у першому читанні за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підстав проведення експертизи» (р. № 8116), а також прийняли («за» - 236) Постанову Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату» (р. № 6129).

  Також Верховною Радою розпочато розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині» (нова редакція) (р. № 2386а-1). Розгляд питання буде завершено на наступному пленарному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 17 травня 2018 року.