• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 16 березня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 343 народних депутати) відкрив  Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

    З доповіддю виступив Міністр соціальної політики Рева А.О., який поінформував народних депутатів про важливі рішення Уряду, які спрямовані на посилення ефективності у реалізації державних програм соціального захисту людей з інвалідністю. За його словами, Урядом підготовлено необхідні зміни до умов реалізації програм соціального захисту людей з інвалідністю, зокрема, програма забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації, яка побудована на принципі адресності та прозорості; використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об'єднань інвалідів тощо. Ці рішення були розроблені спільно з громадськістю уповноваженими Уряду та Президента України з прав осіб з інвалідністю. Також він презентував модернізовані програми щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І., Міністр енергетики та вугільної промисловості  Насалик І.С., Міністр соціальної політики Рева А.О.,  Міністр освіти і науки Гриневич Л.М., Міністр фінансів Данилюк О.О., перший заступник Міністра юстиції Бернацька Н.І.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 247 депутатських запитів, з них 38 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями, повідомленнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 20 березня 2018 року.