• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 14 березня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 354 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили низку заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому Закон України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про співробітництво в разі виникнення катастроф» (р. № 0174), який вніс Кабінет Міністрів.

  Також народні депутати розпочали розгляд у другому читанні поправок до внесеного Урядом проекту Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України» (р. № 4670). Було розглянуто 130 поправок з 223, а завершиться розгляд законопроекту на наступному пленарному засіданні.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 3 питання порядку денного:

  1) прийнято 2 Закони України, зокрема, «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації» (р. № 2016);

  2) прийнято за основу проект Закону України «Про внесення змін до статті 242 Кримінального процесуального кодексу України» (р. № 6070).

   Наступне пленарне засідання відбудеться 15 березня 2018 року.

  Інформація про розгляд законопроектів