• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 7 лютого 2018 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 347 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати виступили із низкою заяв, звернень, повідомлень та пропозицій.

  На вимогу депутатських фракцій «Народний фронт» та «Радикальна партія Олега Ляшка»  оголосити перерву або надати можливість для виголошення заяви виступив народний депутат Ляшко О.В., який, зокрема, звернувся з вимогою до Уряду відновити державне регулювання цін на продукти першої необхідності.

  Далі народні депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

  Верховна рада розглянула проект Закону України «Про ратифікацію Торговельної угоди між Урядом України та Урядом Королівства Таїланд»   (р. № 0170), який вніс Кабінет Міністрів. За результатами голосування законопроект не набрав необхідної кількості голосів («за» - 206).

  Також народні депутати не підтримали («за» - 11) проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 18.01.2018 про прийняття в цілому, як закону законопроекту «Про приватизацію державного майна» (р. № 7066-П).

  Після цього Голова Верховної Ради достроково закрив ранкове пленарне засідання у зв’язку з відсутністю у залі достатньої кількості народних депутатів для результативної роботи.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 8 лютого 2018 року.