• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 21 листопада 2018 року


  Відкриваючи ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 348 народних депутатів), Голова Верховної Ради України Парубій А.В привітав усіх з Днем Гідності та Свободи, а також привітав українських десантників з їх професійним святом – Днем десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

  На початку пленарного засідання народні депутати виголосили низку заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати розглянули проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реєстрації шлюбу громадян, що проживають на тимчасово окупованій території» (р. № 8400), проте за результатами розгляду він не був підтриманий («за» - 190).

  Також народні депутати не підтримали проекти Постанов Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 8 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» (р. №№ 8487-П, 8487-П1) і «Про скасування рішення Верховної Ради України від 08 листопада 2018 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» (р. №№ 8488-П, 8488-П1).

  Водночас Верховною Радою розпочато розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» (р. № 7279-д). Усього розглянуто 199 поправок з 235 внесених. Завершення розгляду інших поправок до законопроекту відбудеться на наступному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 22 листопада 2018 року.