• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 13 липня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 336 народних депутатів) відкрив  Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б.,  Міністр освіти і науки Гриневич Л.М., виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Супрун У.Н.

  Після відповідей на запитання перед народними депутатами виступив Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., який, зокрема, подякував народним депутатам за  підтримку Уряду і його ініціатив у сесійній залі.

  Далі Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі» (р. № 8362), а також прийняла у першому читанні за основу проекти Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» (р. № 8487) і «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» (р. № 8488).

  Народні депутати не підтримали пропозицію головуючого про розгляд питання про усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування» та включення до порядку денного проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом» (р. № 7390).

  Під час пленарного засідання головуючий оголосив про вихід народного депутата Кривохатька В.В. зі складу депутатської фракції «Блок Петра Порошенка».

  Наприкінці пленарного засідання відбулося закриття восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. Із заключним словом виступив Голова Верховної Ради України Парубій А.В., який  підбив підсумки роботи восьмої сесії Верховної Ради восьмого скликання та закликав народних депутатів до конструктивної роботи протягом наступної дев’ятої сесії.

  Дев’ята сесія Верховної Ради України восьмого скликання розпочне свою роботу 4 вересня 2018 року.